<iframe src="//www.googletagmanager.com/ns.html?id=GTM-TK4BMS" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden"> ESG Warsaw
NN TFI Investment Partners
Notowania
 

Odpowiedzialne inwestowanie

W NN Investment Partners TFI patrzymy na spółki szerzej niż tylko przez pryzmat raportów finansowych.

ESG Warsaw

Pozafinansowe aspekty działalności firm są coraz ważniejsze dla ich klientów, akcjonariuszy, inwestorów. Już wkrótce również w Polsce czynniki ESG (enviromental, social, governance) będą kluczowe dla pozyskania finansowania. Polskie przedsiębiorstwa, w tym również spółki notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, powinny pracować nad społeczną odpowiedzialnością biznesu, ładem korporacyjnym i ograniczeniem negatywnego oddziaływania na środowisko. 

Podczas Konferencji ESG Warsaw pokazujemy, jak to robić tak aby osiągnąć trzy cele: rozwinąć biznes, przyciągnąć kapitał i zmieniać świat na lepsze.

ESG Warsaw 2022

Po dwóch latach zdalnych wydarzeń konferencja ESG Warsaw wróciła na parkiet GPW. Czwarta odsłona z cyklu od-była się 21 czerwca 2022 r. i miała formę hybrydową. Podobnie jak przed rokiem organizatorami byli NN Investment Partners TFI, GPW, CFA Society Poland i Erste Securities Polska, a partnerem strategicznym UN Global Compact Ne-twork Poland. Tym razem, oprócz emitentów i inwestorów zainteresowanych tematyką ESG, treści dopasowane były również do doradców finansowych i dystrybutorów funduszy inwestycyjnych. Podczas konferencji i bezpośrednio po niej relację na YouTube ścieżki „Dla spółek i inwestorów” i ścieżki „Dla doradców” odtworzono łącznie niemal 1000 razy.

Szczegółowy program konferencji i lista uczestników: ESG Warsaw 2022

ESG Warsaw 2021

20 października 2021 r. odbyła się już trzecia konferencja ESG Warsaw. W tym roku do grona organizatorów – NN Investment Partners TFI, GPW, CFA Society Poland i Erste Securities Polska, dołączył partner strategiczny – UN Global Compact Network Poland. Podczas konferencji i bezpośrednio po niej relację na YouTube obejrzało 350 osób (unikalnych widzów), a transmisja wydarzenia została wyświetlona 760 razy. Relacja jest dostępna tutaj. Wybrane punkty programu można odtworzyć klikając linki w opisie do filmu na YouTube.

Szczegółowy program konferencji i lista uczestników: ESG Warsaw 2021

ESG Warsaw 2020

23 września 2020 r. odbyła się druga konferencja w cyklu ESG Warsaw, organizowana przez NN Investment Partners TFI, CFA Society Poland, Giełdę Papierów Wartościowych oraz Erste Securities Polska. Wydarzenie – inaczej niż w 2019 r. – miało charakter zdalny. Relację na YouTube obejrzało ponad 470 osób (unikalnych widzów) i została ona wyświetlona ponad 950 razy. Transmisja jest dostępna pod linkiem

Więcej informacji: ESG Warsaw 2020

ESG Warsaw 2019

25 listopada 2019 r. na GPW odbyła się pierwsza konferencja z cyklu „ESG Warsaw” zorganizowana przez NN Investment Partners TFI, CFA Society Poland, Erste Securities i Giełdę Papierów Wartościowych. Wydarzenie przyciągnęło licznych przedstawicieli spółek giełdowych i nie tylko. W kulminacyjnym momencie na Sali Notowań zgromadzonych było ponad 170 słuchaczy. 

Więcej informacji: ESG Warsaw 2019