<iframe src="//www.googletagmanager.com/ns.html?id=GTM-TK4BMS" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden"> Liderzy ESG
NN TFI Investment Partners
Notowania
 

Odpowiedzialne inwestowanie

W NN Investment Partners TFI patrzymy na spółki szerzej niż tylko przez pryzmat raportów finansowych.

Liderzy ESG

Lider ESG to tytuł przyznawany firmom i instytucjom, które mają i realizują wyróżniającą się strategię ESG, oferują innowacyjne produkty i usługi pozytywnie oddziałujące na środowisko, prowadzą skuteczne kampanie informacyjne i promocyjne w obszarze zrównoważonego rozwoju. Specjalne wyróżnienie Wizjoner(ka) Zielonej Transformacji jest przyznawane osobom fizycznym, które swoją postawą i autorytetem wspierają odpowiedzialny biznes. Organizatorami konkursu Liderzy ESG są NN Investment Partners TFI, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie oraz PwC. Więcej informacji na temat konkursu znajdziesz tutaj.

 

Poznaliśmy „Liderów ESG”!

Za nami I edycja konkursu „Liderzy ESG”. Nominowanych było niemal 100 przedsiębiorstw i ponad 20 osób fizycznych. Kapitała złożona z ekspertów w dziedzinie zrównoważonego rozwoju, rynków finansowych, nauki i biznesu wybrała 9 liderów w obszarze ESG. Przyznana została również nagroda Wizjonerki Zielonej Transformacji.

 

Sprawdź