<iframe src="//www.googletagmanager.com/ns.html?id=GTM-TK4BMS" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden"> Po godzinach
NN TFI Investment Partners
Notowania
 

Odpowiedzialne inwestowanie

W NN Investment Partners TFI patrzymy na spółki szerzej niż tylko przez pryzmat raportów finansowych.

Po godzinach

Nasi pracownicy-pasjonaci ESG skupieni w interdyscyplinarnym zespole „ESG Stream” 24/7 zastanawiają się co jako firma moglibyśmy robić, żeby mieć jeszcze większy pozytywny wpływ na otoczenie. Poniżej lista wybranych inicjatyw wymyślonych i przeprowadzonych przez naszych ambasadorów ESG.

Eco LifeHack 

Konkurs na EcoLifeHack, czyli jak w codziennym życiu chronić środowisko. Podczas podsumowanie wyników konkursu  nasi pracownicy mieli możliwość sprawdzić swoją wiedzę na temat sortowania śmieci. Zwycięzcy konkursu zdecydowali się przeznaczyć nagrody pieniężne na pomoc podopiecznym DPS Towarzystwa Przytułku Św. Franciszka Salezego w Warszawie.

Warsztaty Zero Waste

Przeprowadzone przez Magdalenę Iwanek, członkinię zarządu Polskiego Stowarzyszenia Zero Waste.

Weekend dla środowiska 

Podczas Weekendu dla środowiska połączyliśmy przyjemne z pożytecznym czyli sportową rywalizację ze zbieraniem śmieci.

  

Mikołajki

W 2020 r. postanowiliśmy, że najmłodsi powinni nie tylko dostawać prezenty, ale również dawać coś od siebie i to osobom najbardziej potrzebującym. Dlatego nasze dzieci przygotowały – czasami z symboliczną pomocą rodziców – 87 prezentów dla podopiecznych DPS Towarzystwa Przytułku Św. Franciszka Salezego w Warszawie.

Spełniamy marzenia 

Na przełomie lat 2020/2021 zaangażowaliśmy się w pomoc podopiecznym Fundacji Mam Marzenie. Zarząd naszej firmy podwoił kwotę uzbieraną przez pracowników i w ten sposób udało się spełnić marzenia dwojga dzieci cierpiących na choroby zagrażające życiu. 

Dodatkowo spontanicznie zorganizowaliśmy zbiórkę na rzecz jeszcze jednej dziewczynki. Za każdy kilometr, który przejechaliśmy na rowerze, przebiegliśmy lub przespacerowaliśmy nasza firma przekazała określoną kwotę podopiecznej Fundacji Mam Marzenie. Żeby zrealizować ten cel wspólnie pokonaliśmy łącznie 17 500 km!