<iframe src="//www.googletagmanager.com/ns.html?id=GTM-TK4BMS" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden"> Jesteśmy odpowiedzialni
NN TFI Investment Partners
Notowania
 

Odpowiedzialne inwestowanie

W NN Investment Partners TFI patrzymy na spółki szerzej niż tylko przez pryzmat raportów finansowych.

Szersze tło

ESG jest tylko inwestycyjnym wymiarem czegoś znacznie większego - potężnego społecznego ruchu zataczającego coraz szersze kręgi.  Jesteśmy coraz bardziej świadomi tego, że drobnymi decyzjami w życiu codziennym, nawykami, niedopatrzeniami oddziałujemy na środowisko i na innych ludzi. Przyszłość naszej planety leży w naszych rękach.

Rozmowa z Kasią Gandor

A co ciekawego usłyszycie podczas rozmowy? Postaramy się odpowiedzieć na pytania – czy w oceanie jest więcej plastiku czy ryb? Czy instytucje finansowe, które starają się być eko, są naprawdę eko? Co się bardziej opłaca: czy inwestycja w spółki zbrojeniowe, czy w spółki wrażliwe na społeczeństwo, środowisko, ład korporacyjny?

Rozmowa z Kasią Wągrowską

Katarzyna Wągrowska – autorka książki pt. „Życie Zero Waste. Żyj bez śmieci i żyj lepiej”, twórczyni bloga ograniczamsie.com i jak można się domyślać po przedstawionych aktywnościach wielka entuzjastka minimalizmu i ruchu zero waste.