NN TFI Investment Partners
Notowania
 

Iza Ligocka

Autorka strony LigoArt

 

Iza to 45-letnia pasjonatka, która pracę zawodową łączy z blogowaniem i rozwijaniem swoich talentów. Obecnie pracuje jako starszy specjalista ds. reklamy, ale tak naprawdę jej historią zawodową można obdzielić kilka osób – pracowała w księgarni, jako przedstawiciel medyczny oraz pomagała bezrobotnym. Umożliwia jej to wykształcenie – jest magistrem socjologii, a tytuł uzyskała na Uniwersytecie w Szczecinie.

Obecnie, obok pracy zawodowej, skupia się na dzieleniu się ze światem swoją pasją (m.in. na fanpage’u LigoArt). Ma duszę artystki – maluje na szkle, tworzy rękodzieła w postaci biżuterii oraz fotografuje. Artystyczne zacięcie nie do końca idzie w parze ze znajomością mechanizmów finansowych, a czas płynie. Dlatego Iza postanowiła mocno zorientować się w tym temacie. Sama siebie określa jako osobę wytrwałą, empatyczną i cierpliwą – to idealne cechy, aby zdobywać i dzielić się wiedzą. Takie podejście zjednało jej wiele osób.

Czas wolny – którego, jak każdy z nas, nie ma za dużo – stara się spędzać rozwijając swoje pasje. Spacery i długie wycieczki rowerowe sprzyjają robieniu fotografii oraz czerpaniu inspiracji. Rzecz jasna zdobywanie i poszerzanie kwalifikacji w tak trudnym temacie, jakim są finanse, trochę ogranicza jej inne aktywności. Zdaje sobie jednak sprawę, że taka wiedza jest jej w tej chwili niezbędna. Jej misją będzie pokazanie, że finanse wcale nie są takie trudne, że na pozór skomplikowanej wiedzy można się w przystępny sposób nauczyć, by zyskać niezależność oraz poczucie bezpieczeństwa. Iza będzie pisać o podstawach, które wiążą się z edukacją finansową, nie unikając przy tym trudnych tematów.

Iza Ligocka