NN TFI Investment Partners
Notowania
 

Kamil Polny

Autor bloga Tata w pracy

facebook Instagram

 

O tacie w pracy być może już słyszeliście – to autor poczytnego bloga o tym samym tytule. Kamil jest 30-letnim mężczyzną, który doskonale zagospodarował niszę w polskim internecie i zaczął opowiadać o swoich perypetiach. O życiu codziennym, dzieciach (których ma dwójkę), żonie, psie. Trzeba przyznać, że do takiej roli – autora bloga – był dobrze przygotowany. Doświadczenie zdobywał już od 16 roku życia, później pracując m.in. w Gadu-Gadu S.A., Grono.net czy kilku agencjach reklamowych.

Dlaczego Kamil założył bloga? Ponieważ nigdzie indziej nie mógł przeczytać o życiu, jakie sam prowadzi – trudne sprawy zawodowe, brak snu, opieka nad dziećmi… A jednocześnie stojące gdzieś z tyłu głowy przeczucie, że powinien stworzyć coś więcej, być dla swoich dzieci nie tylko weekendowym tatą. Z perspektywy czasu trzeba przyznać, że trafił w przysłowiową „dziesiątkę” – znalazł grono wiernych odbiorców, którzy jego perypetie znają od podszewki.

Jako odpowiedzialny opiekun rodziny, Kamil postanowił zainwestować trochę czasu w naukę tematu, którego jeszcze nie miał czasu dogłębnie poznać – chodzi o kontrolę wydatków oraz sposoby zabezpieczenia finansowego. Dobrze wie, że nie wystarczy mieć dużo pieniędzy, żeby mądrze nimi zarządzać, a wręcz przeciwnie – wtedy o wiele łatwiej popełnić poważny błąd. Jest zwolennikiem finansowej mobilności i bieżącej kontroli przychodów i wydatków. W swoich artykułach zwróci się do osób, które jeszcze nie zdają sobie sprawy, jak bardzo finanse są ważne – czyli do obecnych dwudziestolatków, dla których temat emerytury oraz stabilizacji finansowej wydaje się abstrakcją.

Kamil Polny