NN TFI Investment Partners
Notowania
 

Martin Harmony

Autor bloga ta.to&tamto

 Instagram

 

Martin Harmony – ojciec Heleny (już wkrótce rodzina się powiększy) oraz mąż Katarzyny, z którą prowadzą blog ta.to&tamto. Martin to człowiek-instytucja – jest bardzo mocno zaangażowany w przemysł muzyczny, prowadzi własną wytwórnię, a przy okazji zajmuje się produkcją muzyczną. Ta, jak sam twierdzi, pomaga mu wyrazić siebie – zresztą z tego samego powodu powstał blog ta.to&tamto. Martin to stary bywalec blogosfery – pierwszego bloga zaczął prowadzić już 15 lat temu. W tej chwili stoi przed jeszcze jednym wyzwaniem: rozkręceniem nowej działalności usługowej.

Wszystko to sprawia, że Martin dobrze porusza się w świecie finansów. Jako właściciel dwóch spółek wie, jak gospodarować pieniędzmi i tym know-how będzie się dzielić na blogu. Nie postrzega siebie jako specjalisty (mimo ukończenia studiów ekonomicznych), tę trudną wiedzę udało mu się zdobyć empirycznie, co nada Jego rozważaniom unikalny, praktyczny charakter. Jako przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą, nie spodziewa się, by państwo zapewniło mu godną emeryturę. Dlatego też jest wielkim orędownikiem alternatywnych metod gromadzenia pieniędzy, żeby zabezpieczyć przyszłość.

Plany na najbliższą przyszłość? Martin myśli głównie o rozwoju nowego biznesu oraz zapewnieniu spokojnego bytu swojej powiększającej się rodzinie.

Martin Harmony