<iframe src="//www.googletagmanager.com/ns.html?id=GTM-TK4BMS" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden"> Kampania promująca sekcję naszej strony internetowej, poświęconą finansom osobistym, została nagrodzona IAC 2018
NN TFI Investment Partners
Notowania
 

"Finanse po godzinach" wyróżnione na arenie międzynarodowej

10.04.2018
Kampania promująca sekcję naszej strony internetowej, poświęconą finansom osobistym, została nagrodzona Internet Advertising Competition Award 2018 (IAC Award) aż w dwóch kategoriach: „Best Blog Online Campaign” (najlepszy blog) oraz „Best Investment Online Campaign” (najlepsza kampania wspierająca inwestowanie online).

IAC Awards to międzynarodowy konkurs branżowy w całości poświęcony reklamie online. Od 1999 r. nagrody przyznaje amerykańska organizacja Web Marketing Association. Jej celem jest ustanawianie wysokich standardów w obszarze marketingu internetowego oraz tworzenia korporacyjnych stron www. Misją IAC Awards jest uhonorowanie najlepszych i najciekawszych kampanii reklamowych online.

Kampania sekcji „Finanse po godzinach” na www.nntfi.pl została zrealizowana przez NN Investment Partners TFI we współpracy z zespołem SEO i content marketing agencji Think Kong. - Całoroczne działania, których osią był firmowy blog edukacyjny pomogły nam dotrzeć do młodych osób zainteresowanych inwestycjami oraz zwiększyły widoczność firmy w wynikach wyszukiwania Google. Bezpośrednim efektem kampanii był aż 25-procentowy wzrost liczby rejestrów funduszy inwestycyjnych zakładanych przez gości trafiających na stronę www.nntfi.pl z wyników wyszukiwania związanych z tematami inwestowania, oszczędzania i finansów osobistych – komentuje Magdalena Markowska, dyrektor marketingu i komunikacji w NN Investment Partners TFI.

- Ogromne podziękowanie dla całego zespołu marketingu za tworzenie angażujących i inspirujących treści oraz dla działu prawnego i compliance za sprawną weryfikację artykułów. W szczególności podziękowania i gratulacje kieruję do Tomka Smala za aktywne zarządzanie sekcją i doskonałą współpracę z agencją oraz do Andrzeja Zasowskiego i Macieja Jacewicza po stronie Think Konga  - dodaje Markowska.

 

Jan Morbiato

Jan Morbiato

Menedżer Komunikacji Inwestycyjnej

W sekcji „Finanse po godzinach” otwieramy przed Tobą świat finansów. Nie używamy tutaj trudnego języka, ponieważ staramy się, by nasze treści były zrozumiałe dla każdego – nie tylko dla znawców. Nad treściami czuwa zespół specjalistów – od ekspertów, poprzez autorów i blogerów, aż po redaktorów. Wspólnie staramy się, żeby każdy wpis i każdy artykuł był po brzegi wypełniony użytecznymi informacjami.