<iframe src="//www.googletagmanager.com/ns.html?id=GTM-TK4BMS" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden"> Nasze produkty emerytalne uznane za najlepsze na rynku
NN TFI Investment Partners
Notowania
 

Nasze produkty emerytalne zostały uznane za najlepsze na rynku

13.12.2017
 

Produkty emerytalne dostępne w internetowej ofercie NN Investment Partners TFI zostały uznane za najlepsze na rynku przez niezależny ośrodek analityczny Analizy Online. IKE Plus pozycję lidera utrzymało już po raz czwarty z rzędu otrzymując status najlepszego IKE z funduszami inwestycyjnymi w każdym z przygotowywanych przez Analizy Online rankingów. W przypadku Indywidualnych Kont Zabezpieczenia Emerytalnego, ranking sporządzony był po raz pierwszy, a nasz produkt również w nim uplasował się na pierwszym miejscu.

Nasze IKE i IKZE zostały docenione za jakość oferowanych funduszy, niskie koszty oraz szeroką ofertę produktową. Analizy Online przyznały naszym produktom jedne z najwyższych not w każdej z analizowanych kategorii.

 

/Users/Przemek/Desktop/2017-11-15_ranking.png/Users/Przemek/Desktop/2017-12-01_IKZE_2017_poprawione.png

Źródło: Analizy Online

 

Solidne wyniki inwestycyjne

Zarówno IKE Plus, jak i IKZE Plus analizowano pod kątem efektywności zarządzania funduszami dostępnymi w ramach tych produktów. Analizy Online brały pod uwagę nie tylko wyniki historyczne, ale również ich relację do ryzyka. W tej kategorii otrzymaliśmy jedną z najwyższych not, plasując się w czołówce produktów z najbardziej efektywnymi funduszami.

Potwierdzeniem wysokiej efektywności funduszy inwestycyjnych NN były już wcześniejsze aktualizacje ratingów Analiz Online. W ostatnich miesiącach aż czterem funduszom inwestycyjnym NN podwyższono ocenę do czterech gwiazdek. Wzrost ratingów motywowano m.in. dobrymi wynikami, relatywnie niskimi kosztami oraz konstrukcją procesu inwestycyjnego.

 

Niskie stawki opłat za zarządzanie i brak dodatkowych kosztów

Pozycję lidera wśród produktów emerytalnych z funduszami inwestycyjnymi zawdzięczmy również niskim kosztom. Na potrzeby IKE Plus i IKZE Plus, NN Investment Partners TFI stworzyło specjalną kategorię jednostek uczestnictwa, która charakteryzuje się niższymi opłatami za zarządzanie w porównaniu do podstawowej kategorii jednostek uczestnictwa. Opłata za zarządzanie jest jedną z najważniejszych opłat, ponieważ to właśnie ona w dużej mierze wpływa na końcowy wynik inwestycyjny. Im niższa jest opłata za zarządzanie tym wyższa kwota pracuje na Twój wynik.

Ponadto, produkty emerytalne w internetowej ofercie NN Investment Partners TFI nie wiążą się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Klienci nie są obciążani ani opłatami za otwarcie i prowadzenie IKE i IKZE, ani opłatami za konwersję. Więcej o opłatach przeczytasz tutaj.

 

Dzięki funduszom inwestycyjnym NN możesz inwestować nawet w Japonii  

O atrakcyjności IKE Plus i IKZE Plus w NN Investment Partners TFI świadczy również szeroka oferta funduszy inwestycyjnych oraz wygodny dostęp przez Internet oraz aplikację mobilną. Zarówno w IKE Plus, jak i w IKZE Plus dostępnych jest aż 23 fundusze inwestycyjne. Są to nie tylko fundusze zarządzane lokalnie, ale również takie, które inwestują w różnych częściach świata, m.in. na rynku japońskim, czy w Ameryce Łacińskiej. Inwestorzy mogą skorzystać z bogatej gamy produktów akcyjnych, dłużnych, mieszanych oraz gotówkowych i pieniężnych. Dodatkowo mają do dyspozycji również fundusze cyklu życia, które przeznaczone są m.in. dla osób, które nie są jeszcze gotowe do samodzielnego zarządzania dywersyfikacją. Do portfeli inwestycyjnych NN Perspektywa to zarządzający dobierają fundusze z lokalnej i globalnej oferty NN Investment Partners. Więcej o funduszach cyklu życie przeczytasz tutaj.

Co ważne, klienci indywidualni do swoich produktów mają wygodny dostęp przez Internet dzięki serwisowi transakcyjnemu NNTFI24.pl, który w kwietniu został zaprezentowany w nowej odsłonie. Dzięki dodatkowym funkcjonalnościom, takim jak: rozbudowany panel użytkownika, łatwiejsze logowanie, koszyk zakupowy i wiele innych, klienci indywidualni mogą jeszcze wygodniej i bardziej intuicyjnie zarządzać swoimi inwestycjami. Dla obecnych Klientów dostępna jest również transakcyjno-informacyjna aplikacja mobilna dostępna dla dwóch systemów operacyjnych Android oraz iOS.

Przemysław Rodek

Przemysław Rodek

Ekspert ds. Analiz Rynkowych

W sekcji „Finanse po godzinach” otwieramy przed Tobą świat finansów. Nie używamy tutaj trudnego języka, ponieważ staramy się, by nasze treści były zrozumiałe dla każdego – nie tylko dla znawców. Nad treściami czuwa zespół specjalistów – od ekspertów, poprzez autorów i blogerów, aż po redaktorów. Wspólnie staramy się, żeby każdy wpis i każdy artykuł był po brzegi wypełniony użytecznymi informacjami.