<iframe src="//www.googletagmanager.com/ns.html?id=GTM-TK4BMS" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden"> NN Investment Partners TFI zdominowało rynek!
NN TFI Investment Partners
Notowania
 

NN Investment Partners TFI zdominowało rynek!

12.11.2019

Nasze IKE Plus i IKZE Plus co roku zajmują pierwsze miejsca w rankingach. IKE Plus zostało uznane najlepszym indywidualnym kontem emerytalnym w Polsce już po raz szósty (na sześć edycji rankingu) a IKZE Plus najlepszym indywidualnym kontem zabezpieczenia emerytalnego po raz trzeci (na trzy rankingi).

Taka regularność nie może być dziełem przypadku zwłaszcza, że mówimy o nie byle jakich rankingach, bo przygotowywanych przez Analizy Online. Ten niezależny ośrodek badawczy, wyspecjalizowany w rynku funduszy inwestycyjnych, wyróżnił IKE Plus oraz IKZE Plus od NN Investment Partners TFI – tradycyjnie już – za niskie koszty, bogatą ofertę funduszy oraz efektywność zarządzania. Nie bez znaczenia był również fakt, że oba rodzaje kont emerytalnych są dostępne na platformie transakcyjnej NNTFI24.pl, dzięki czemu można prowadzić swoją inwestycję przez internet. Pierwsze miejsce cieszy tym bardziej, że w przypadku IKE ocenie zostało poddanych aż 17 TFI, a w przypadku IKZE – 14 firm zarządzających funduszami.

- Naszym zdaniem najlepsze IKZE oferuje NN Investment Partners TFI. To wzorzec do naśladowania – ma rozbudowaną ofertę funduszy o niewygórowanych kosztach zarządzania. Z budową portfela powinien poradzić sobie każdy, bo oprócz tradycyjnych funduszy akcji i obligacji, NN IP TFI oferuje fundusze zdefiniowanej daty. Jeśli zakładasz, że przejdziesz na emeryturę w roku 2055, możesz wybrać NN Perspektywa 2055, jeśli do emerytury zostało Ci 5 lat pomyśl o NN Perspektywa 2025, itd. Co bardzo ważne, IKZE w tym towarzystwie możemy założyć bezpłatnie i zdalnie – również za pomocą smartfona i dedykowanej aplikacji - czytamy w uzasadnieniu Analiz Online do najwyższej oceny przyznanej IKZE.

Pełen ranking IKE dostępny jest pod tym linkiem.

Pełen ranking IKZE dostępny jest pod tym linkiem.

Tomasz Smal

Tomasz Smal

Specjalista ds. Marketingu

W sekcji „Finanse po godzinach” otwieramy przed Tobą świat finansów. Nie używamy tutaj trudnego języka, ponieważ staramy się, by nasze treści były zrozumiałe dla każdego – nie tylko dla znawców. Nad treściami czuwa zespół specjalistów – od ekspertów, poprzez autorów i blogerów, aż po redaktorów. Wspólnie staramy się, żeby każdy wpis i każdy artykuł był po brzegi wypełniony użytecznymi informacjami.