<iframe src="//www.googletagmanager.com/ns.html?id=GTM-TK4BMS" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden"> Twoje zdanie jest dla nas ważne!
NN TFI Investment Partners
Notowania
 

Twoje zdanie jest dla nas ważne!

04.11.2020
Napisz nam:
- co moglibyśmy robić inaczej,
- czego brakuje w naszej ofercie,
- co robimy dobrze.
 

Powiedz nam co myślisz, a w zamian...

Autorów najbardziej konstruktywnych uwag zaprosimy na spotkania, podczas których odpowiemy na nurtujące Was pytania o naszą działalność, fundusze inwestycyjne, gospodarkę, rynki finansowe.

opinie@nntfi.pl

Spotkania będą miały formę webinariów prowadzonych przez naszych pracowników dla niewielkiej grupy słuchaczy. Zaprosimy na nie tych z Was, którzy podzielą się najciekawszymi opiniami lub wnioskami, które damy radę wdrożyć w życie. Osoby zaproszone na szkolenia będą mogły zgłosić tematy, które powinniśmy poruszyć. Podczas spotkań będzie możliwość zadawania pytań. UWAGA: nie będziemy świadczyć doradztwa inwestycyjnego. To znaczy, że nie odpowiemy na pytanie „W jaki fundusz warto teraz zainwestować?”.

 

janek

Jan Morbiato

Investment Communication Manager

W sekcji „Finanse po godzinach” otwieramy przed Tobą świat finansów. Nie używamy tutaj trudnego języka, ponieważ staramy się, by nasze treści były zrozumiałe dla każdego – nie tylko dla znawców. Nad treściami czuwa zespół specjalistów – od ekspertów, poprzez autorów i blogerów, aż po redaktorów. Wspólnie staramy się, żeby każdy wpis i każdy artykuł był po brzegi wypełniony użytecznymi informacjami.