<iframe src="//www.googletagmanager.com/ns.html?id=GTM-TK4BMS" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden"> Odbierz do 300zł z IKZE Plus!
NN TFI Investment Partners
Notowania
 

... a Skarbówka dorzuci nawet do 1 829 zł*!

 

 

*Podana kwota oznacza maksymalną wartość ulgi podatkowej możliwej do uzyskania przy wpłacie maksymalnej kwoty wpłat na IKZE tj. 5 718 zł oraz rozliczaniu dochodów w ramach progu podatkowego 32%.

Jak to możliwe?

Dzięki wpłatom na IKZE możesz zmniejszyć swój PIT nawet o 1 829 zł. 

Korzyści z IKZE czujesz więc w każdym roku podatkowym.

(polecamy artykuł na naszym blogu Finanse Po Godzinach o tym, jak oszczędzić na uldze podatkowej z IKZE).

Co mam zrobić?

1

 

Wybierz fundusz

Możesz wybierać spośród różnych funduszy, w zależności od ryzyka, horyzontu czasowego lub charakteru inwestycji. W naszej ofercie znajduje się blisko 30 funduszy, w które możesz zainwestować w ramach IKZE.

2

 

Wpisz kod

Jak już wybierzesz interesujące Cię fundusze pamiętaj, żeby w koszyku wpisać poniższy kod:

IKZEGR19

i dokończyć proces rejestracji.

3

 

Zacznij oszczędzać

Wykonaj przelew zgodnie z instrukcją podaną w ostatnim kroku rejestracji, a my w ciągu 7 dni od zaksięgowania środków wyślemy Ci bon na adres mailowy podany przy rejestracji.*.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Ile powinienem wpłacić, aby otrzymać kartę podarunkową?

Wpłać między 1 000 zł a 5 000 zł
i otrzymaj

Wpłać między 5 000,01 zł a 5 718 zł
i otrzymaj

Czym jest IKZE?
To skrót od Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego. IKZE daje: swobodę w wyborze sposobu oszczędzania, możliwość odliczenia kwot wpłaconych na IKZE od podatku dochodowego PIT oraz zwolnienie z podatku od dochodów kapitałowych (tzw. podatku Belki).

Regulamin promocji

 

Promocja trwa od 15 kwietnia 2019 r. do chwili wyczerpania się maksymalnej liczby uczestników Promocji, nie dłużej jednak niż do 30 kwietnia 2019 r. i przeznaczona dla osób, które w trakcie jej trwania zarejestrowały się w Serwisie Transakcyjnym NN TFI24, założyły IKZE Plus i dokonały w jego ramach zakupu jednostek uczestnictwa Funduszy Inwestycyjnych NN. Po spełnieniu warunków określonych w Regulaminie Uczestnicy Promocji nabywają prawo do otrzymania Nagród w postaci elektronicznych kart podarunkowych („bony”) do wykorzystania w serwisie Allegro.pl. Bony będą wysyłane w dwóch partiach. Bony opiewające na połowę kwoty nagrody zostaną wysłane nie później niż do 1 czerwca 2019 r. Bon na pozostałą kwotę zostanie wysłany po spełnieniu pozostałych warunków zawartych w Regulaminie.

FAQ

 • 1. Co to jest IKZE?

  IKZE to skrót od Indywidualnego Konta Zabezpieczenia Emerytalnego. IKZE to produkt będący częścią III filara systemu emerytalnego, umożliwiający oszczędzanie z myślą o emeryturze. IKZE to jeden ze sposobów na zmniejszanie istotnej różnicy między Twoją przyszłą pensją, a świadczeniami emerytalnymi, jakie będziesz otrzymywać w przyszłości. Warto zainteresować się IKZE z następujących powodów:

   

  Elastyczna konstrukcja produktu

  IKZE umożliwia dopasowanie częstotliwości i wysokości wpłat na rachunek do Twoich możliwości i preferencji. Możesz oszczędzać regularnie, co miesiąc wpłacając określoną kwotę, zasilać rachunek jednorazowo lub nieregularnie uwzględniając roczne limity. Oferuje ulgę podatkową Wpłaty na IKZE można co roku odliczać od dochodu, co umożliwia zmniejszenie kwoty podatku. Co rok oszczędzający na IKZE mają prawo wykorzystać maksymalny limit wpłat, które można odliczyć od podstawy opodatkowania przy rozliczeniu podatku za rok, w którym dokonano wpłat. Wpłaty dokonane w roku 2021 będzie można rozliczyć już w roku kolejnym. Oznacza to, że od roku 2022 możesz płacić niższy podatek. Środki polegają dziedziczeniu Środki zgromadzone w IKZE, w razie śmierci osoby oszczędzającej podlegają dziedziczeniu. Możliwe jest wskazanie jednej lub kilku osób uprawnionych.

 • 2. Czy oszczędzając w IKZE płacę podatek?

  Indywidualne konto zabezpieczenia emerytalnego daje możliwość odpisania części oszczędności od podatku dzisiaj, ale przy wypłacie z konta będziemy musieli go zapłacić. Podatek zostanie policzony od wpłat oraz od zysku. Czyli realnie IKZE pozwala odroczyć konieczność zapłaty podatku dochodowego do czasu przejścia na emeryturę.

 • 3. Co to jest zwrot pełny z IKZE?

  Następuje w przypadku wypowiedzenia umowy o prowadzenie IKZE przed osiągnięciem uprawnień do wypłaty, gdy oszczędzający chce uzyskać pełny dostęp do zgromadzonego kapitału i nie przenosi go do innej instytucji finansowej w ramach wypłaty transferowej. Środki wypłacane w ramach zwrotu podlegają obowiązkowi uiszczenia podatku PIT według skali podatkowej. Po dokonaniu zwrotu program IKZE jest automatycznie zamykany. Można jednak dokonać ponownego otwarcia IKZE i znów rozpocząć oszczędzane.

 • 4. Czy mogę oszczędzać w kilku IKZE na raz?

  Nie. Można posiadać jedynie jedno IKZE. Na jednym IKZE może gromadzić oszczędności wyłącznie jeden oszczędzający. Oznacza to, że nie można mieć wspólnego IKZE z inną osobą, np. małżonkiem, czy z dzieckiem.

 • 5. Czy osoba małoletnia może otworzyć IKZE w serwisie NN TFI24?
  Obecnie w serwisie NN TFI24 nie ma możliwości rejestracji i otwarcia Numeru Uczestnika dla osoby, która nie ukończyła 18 roku życia. Niemniej jednak istnieje możliwość, aby osoba małoletnia mogła otworzyć IKZE Plus i inwestowała w fundusze NN Investment Partners TFI. W tym celu należy przekazać do siedziby Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych odpowiednie dokumenty potwierdzone notarialnie. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat zasad postepowania w tej sytuacji prosimy o kontakt z naszą Infolinią pod numerem telefonu 801 690 555 (pn.-pt. w godz. 8-20, w soboty w godz. 9-14). Koszt połączenia wynosi jedną jednostkę taryfikacyjną za każdą rozpoczętą minutę połączenia.
 • 6. Kto może założyć IKZE w serwisie NN TFI24?
  W NN TFI24.pl IKZE może założyć każda osoba, która zarejestruje się w serwisie. Rejestrować się mogą osoby, które ukończyły 18 rok życia.
 • 7. Jak przenieść się z IKZE, które posiadam, do IKZE z funduszami NN?
  Wystarczy dokonać otwarcia IKZE za pośrednictwem NNTFI24.pl. Po zakończeniu procesu otwarcia otrzymasz dokument, z którym należy udać się do instytucji aktualnie prowadzącej Twoje IKZE. Na jego podstawie zostanie dokonany transfer środków pomiędzy IKZE prowadzonym przez inną instytucję finansową a IKZE.
 • 8. Ile kosztuje uruchomienie i prowadzenie IKZE?
  Nic. Zero. IKZE jest za darmo, a za prowadzenie nie zapłacisz ani złotówki. Wystarczy, że poświęcisz tylko chwilę swojego czasu i zarejestrujesz się w serwisie NN TFI24.
 • 9. Ile kosztuje przeniesienie IKZE z NN Investment Partners TFI?

  Przeniesienie środków z IKZE Plus prowadzonego przez NN Investment Partners TFI nic nie kosztuje. Niezależnie od tego ile zrealizowałeś wpłat ani jak długo oszczędzałeś z funduszami NN u nas nic nie zapłacisz za przeniesienie swojego IKZE. Możesz to zrobić w dowolnym momencie i bez żadnych kosztów. Tylko czy warto rezygnować z tak taniego i dobrego produktu?

Rozwińzobacz mniej