<iframe src="//www.googletagmanager.com/ns.html?id=GTM-TK4BMS" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden"> Nowe funkcjonalności nntfi24.pl – aktualizacja regulaminu
NN TFI Investment Partners
Notowania
 

Aktualności i Komunikaty

Nowe funkcjonalności nntfi24.pl – aktualizacja regulaminu

17 czerwca 2019

Nieustannie ulepszamy nasze serwisy internetowe nntfi.pl oraz nntfi24.pl tak, aby spełniały Państwa oczekiwania i ułatwiały inwestowanie w Fundusze Inwestycyjne NN. Z przyjemnością informujemy o zmianach:

  • Autoryzacja transakcji w aplikacji mobilnej NN TFI24 za pomocą danych biometrycznych. Nie masz jeszcze naszej aplikacji? Zainstaluj ją teraz.
  • Szybkie przelewy dla zarejestrowanych Uczestników. Wystarczy, że się zalogujesz i w sekcji „Chcę inwestować” wybierzesz fundusz, a środki wpłacisz podobnie jak w sklepie internetowym – za pomocą szybkiego przelewu.
  • Wideo weryfikacja tożsamości dla nowych Uczestników. Oprócz dotychczas stosowanej metody potwierdzania tożsamości Uczestników z wykorzystaniem danych przypisanych do przelewu bankowego, tożsamość użytkowników rejestrujących się w naszej platformie, zostanie dodatkowo zweryfikowana z wykorzystaniem najnowszych technologii wykorzystujących sztuczną inteligencję. Użytkownik będzie mógł rozpocząć inwestowanie bez konieczności wizyty w placówce lub podpisania umowy w obecności kuriera. Zmiana dotyczy nowych Uczestników i realizuje założenia ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu.

Opisane powyżej zmiany wchodzą w życie już 8 lipca 2019 r. W związku z powyższym wprowadzamy stosowne zmiany w Regulaminie NN TFI24.