NN TFI Investment Partners
Notowania
 

Aktualności i Komunikaty

Kolejne nagrody dla NN Investment Partners TFI

5 marca 2018

Fundusz NN Średnich i Małych Spółek zarządzany przez Marcina Szortykę i Michała Witkowskiego oraz  fundusz NN Zrównoważony, prowadzony przez Wojciecha Górnego, Marcina Szortykę i – do ubiegłego roku –Jarosława Karpińskiego, zdobyły prestiżowe „Alfy” przyznawane przez Analizy Online.

 

"Alfy" czekające na zdobywców.

 

„Alfa” to nagroda Analiz Online dla najlepszego funduszu inwestycyjnego w minionym roku kalendarzowym (bieżąca edycja obejmuje stopy zwrotu osiągnięte w 2017 r.) w jednej z ośmiu najpopularniejszych grup funduszy. Jest przyznawana na podstawie oceny efektywności funduszu. Z uwagi na jej charakter największe znaczenie mają wyniki inwestycyjne osiągnięte w ostatnim roku, ale nie bez wpływu na zdobycie wyróżnienia pozostają również stopy zwrotu i ich zmienność z wcześniejszych lat.

Od 2015 r. NN Investment Partners TFI zostało nagrodzone „Alfą” już siedem razy, w tym – rok temu – jako najlepsza firma zarządzająca funduszami.

 

Szczęsliwi laureaci: Michał Witkowski (po lewej), Marcin Szortyka (po prawej) i Małgorzata Barska, prezes NN Investment Partners TFI.

 

Analizy Online specjalizują się w monitorowaniu polskiego rynku zarządzania aktywami i mierzeniu efektywności funduszy inwestycyjnych. Prowadzą portal anlizy.pl, który w styczniu br. miał 2 mln odsłon i został odwiedzony przez 134 tys. unikalnych użytkowników.

 

Michał Witkowski i Marcin Szortyka (drugi i trzeci od lewej) odbieraja nagrody.