<iframe src="//www.googletagmanager.com/ns.html?id=GTM-TK4BMS" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden"> Dowiedz się więcej
NN TFI Investment Partners
Notowania
 

Odpowiedzialne inwestowanie

W NN Investment Partners TFI patrzymy na spółki szerzej tylko przez pryzmat raportów finansowych.

Dowiedz się więcej

Zobacz jak przekładamy teorię na praktykę. Przekonaj się co zyskujesz wybierając odpowiedzialne inwestowanie. Sprawdź dlaczego notowania spółek spełniających kryteria ESG zachowują się lepiej, niż kursy firm, które tych kryteriów nie spełniają. Dowiedz się dla jakich inwestorów w Polsce ESG już od jakiegoś czasu jest bardzo ważne.

Edukacja

„Odpowiedzialność procentuje”. Rozmowa z Radkiem Sosną, dyrektorem sprzedaży, marketingu i produktów w NN Investment Partners TFI.

Finanse po Godzinach

Responsible Investing Report

Odpowiedzialne inwestowanie jest fundamentem działalności NN Investment Partners. Roczne raporty przygotowywane przez naszą centralę w Hadze pokazują, dlaczego jesteśmy liderami w ESG na skalę światową.

Responsible Investing Report 2020

Responsible Investing Report 2019

Responsible Investing Report 2018

Wideo

Wideo

Najnowsze inicjatywy

 

Jesteśmy odpowiedzialni

Zużywamy mniej papieru i plastiku, przesiedliśmy się do hybryd, ograniczyliśmy latanie samolotami (jeszcze przed wybuchem pandemii!).


Sprawdź

 

ESG Warsaw

Podczas Konferencji ESG Warsaw pokazujemy, jak to robić tak aby osiągnąć trzy cele: rozwinąć biznes, przyciągnąć kapitał i zmieniać świat na lepsze.

 

Sprawdź

 

Nasza działalność charytatywna

W NN Investment Partners ważne są dla nas wartości takie, jak otwartość, zaangażowanie i wsparcie. Cieszymy się kiedy możemy pomóc innym.

Sprawdź