<iframe src="//www.googletagmanager.com/ns.html?id=GTM-TK4BMS" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden"> Nasze inicjatywy
NN TFI Investment Partners
Notowania
 

Odpowiedzialne inwestowanie

W NN Investment Partners TFI patrzymy na spółki szerzej tylko przez pryzmat raportów finansowych.

Nasze inicjatywy

W NN Investment Partners TFI uważamy, że skoro inwestujemy z poszanowaniem społeczeństwa i środowiska oraz promując wysokie standardy ładu korporacyjnego, sami również musimy być odpowiedzialną firmą.

Promujemy zrównoważony biznes w Polsce, ograniczamy negatywny wpływ naszej działalności na środowisko, angażujemy się w działalność społeczną i charytatywną.

Jesteśmy odpowiedzialni

Zużywamy mniej papieru i plastiku, przesiedliśmy się do hybryd, ograniczyliśmy latanie samolotami (jeszcze przed wybuchem pandemii!).


Sprawdź

ESG Warsaw

Podczas Konferencji ESG Warsaw pokazujemy, jak to robić tak aby osiągnąć trzy cele: rozwinąć biznes, przyciągnąć kapitał i zmieniać świat na lepsze.

Sprawdź

Nasza działalność charytatywna

W NN Investment Partners ważne są dla nas wartości takie, jak otwartość, zaangażowanie i wsparcie. Cieszymy się kiedy możemy pomóc innym.

Sprawdź

Liderzy ESG

Opis.


Sprawdź

Szersze tło

ESG jest tylko inwestycyjnym wymiarem czegoś znacznie większego - potężnego społecznego ruchu zataczającego coraz szersze kręgi.


Sprawdź

Po godzinach

Nasi pracownicy-pasjonaci ESG skupieni w interdyscyplinarnym zespole „ESG Stream” 24/7.Sprawdź