<iframe src="//www.googletagmanager.com/ns.html?id=GTM-TK4BMS" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden"> Nasze inicjatywy podejmowane w ramach ESG | NN Investment Partners TFI
NN TFI Investment Partners
Notowania
 

Odpowiedzialne inwestowanie

W NN Investment Partners TFI patrzymy na spółki szerzej niż tylko przez pryzmat raportów finansowych.

Nasze inicjatywy

W NN Investment Partners TFI uważamy, że skoro inwestujemy z poszanowaniem społeczeństwa i środowiska oraz promując wysokie standardy ładu korporacyjnego, sami również musimy być odpowiedzialną firmą.

Promujemy zrównoważony biznes w Polsce, ograniczamy negatywny wpływ naszej działalności na środowisko, angażujemy się w działalność społeczną i charytatywną.

 

Jesteśmy odpowiedzialni

Zużywamy mniej papieru i plastiku, przesiedliśmy się do hybryd, ograniczyliśmy latanie samolotami (jeszcze przed wybuchem pandemii!).

 


Sprawdź

 

ESG Warsaw

Podczas konferencji ESG Warsaw pokazujemy jak uwzględniać kryteria ESG tak, aby osiągnąć trzy cele: rozwinąć biznes, przyciągnąć kapitał i zmieniać świat na lepsze.

 

Sprawdź

 

Nasza działalność charytatywna

W NN Investment Partners ważne są dla nas wartości takie, jak otwartość, zaangażowanie i wsparcie. Cieszymy się kiedy możemy pomóc innym.

 

Sprawdź

 

Liderzy ESG

Udowodnij klientom, partnerom biznesowym, inwestorom, że Twoja firma jest odpowiedzialna. Zdobywając tytuł Lidera ESG potwierdzicie, że jesteście wiarygodną instytucją, nastawioną na zrównoważony rozwój i rzetelną współpracę.

Sprawdź

 

30% Club

30% Club to globalna inicjatywa promująca różnorodność w biznesie. Jej myślą przewodnią jest obserwacja, że różnorodność we władzach spółek przynosi wymierne korzyści biznesowe, wynikające z wyboru osób na najwyższe stanowiska z całej dostępnej puli talentów.
Sprawdź

 

Szersze tło

 

ESG jest tylko inwestycyjnym wymiarem czegoś znacznie większego - potężnego społecznego ruchu zataczającego coraz szersze kręgi.

 


Sprawdź

 

Po godzinach

 

Nasi pracownicy-pasjonaci ESG 24/7 zastanawiają się co jako firma moglibyśmy robić, żeby mieć jeszcze większy pozytywny wpływ na otoczenie.

 


Sprawdź