<iframe src="//www.googletagmanager.com/ns.html?id=GTM-TK4BMS" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden"> Nasze inicjatywy
NN TFI Investment Partners
Notowania
 

Odpowiedzialne inwestowanie

W NN Investment Partners TFI patrzymy na spółki szerzej niż tylko przez pryzmat raportów finansowych.

Nasze inicjatywy

W NN Investment Partners TFI uważamy, że skoro inwestujemy z poszanowaniem społeczeństwa i środowiska oraz promując wysokie standardy ładu korporacyjnego, sami również musimy być odpowiedzialną firmą.

Promujemy zrównoważony biznes w Polsce, ograniczamy negatywny wpływ naszej działalności na środowisko, angażujemy się w działalność społeczną i charytatywną.

 

Jesteśmy odpowiedzialni

Zużywamy mniej papieru i plastiku, przesiedliśmy się do hybryd, ograniczyliśmy latanie samolotami (jeszcze przed wybuchem pandemii!).

 


Sprawdź

 

ESG Warsaw

Podczas konferencji ESG Warsaw pokazujemy jak uwzględniać kryteria ESG tak, aby osiągnąć trzy cele: rozwinąć biznes, przyciągnąć kapitał i zmieniać świat na lepsze.

 

Sprawdź

 

Nasza działalność charytatywna

W NN Investment Partners ważne są dla nas wartości takie, jak otwartość, zaangażowanie i wsparcie. Cieszymy się kiedy możemy pomóc innym.

 

Sprawdź

 

Liderzy ESG

Twoja firma ma strategię ESG? Pochwal się! Zdobądź tytuł Lidera ESG w jednej z 3 kategorii: Strategia ESG, Innowacja w obszarze ESG lub Program edukacyjny.


Sprawdź

 

Szersze tło

ESG jest tylko inwestycyjnym wymiarem czegoś znacznie większego - potężnego społecznego ruchu zataczającego coraz szersze kręgi.


Sprawdź

 

Po godzinach

Nasi pracownicy-pasjonaci ESG 24/7 zastanawiają się co jako firma moglibyśmy robić, żeby mieć jeszcze większy pozytywny wpływ na otoczenie.


Sprawdź