NN TFI Investment Partners
Notowania
 

Zarządzamy środkami ponad 451 tysięcy Polaków o wartości blisko 22 mld złotych

Jesteśmy częścią NN Investment Partners

Jesteśmy częścią globalnej firmy inwestycyjnej NN Investment Partners (wcześniej ING Investment Management). Wartość aktywów pod zarządzaniem całej grupy NN Investment Partners to 280 mld USD (na dzień 30.06.2018 r.). Zatrudniamy ponad 1100 pracowników w 15 krajach w Europie, Ameryce, Azji oraz na Bliskim Wschodzie.

W Polsce jesteśmy obecni od 1997 roku. Wcześniej działaliśmy pod nazwą ING Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. 21 lipca 2015 r. zmieniliśmy nazwę na NN Investment Partners Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Tworzymy fundusze oraz portfele inwestycyjne i zarządzamy nimi. Jesteśmy firmą nadzorowaną przez Komisję Nadzoru Finansowego.

15 mln

obsługiwanych klientów

Wszyscy klienci Grupy NN otrzymują najwyższej jakości obsługę i szeroki zakres produktów inwestycyjnych

217 mld USD

wartość naszych aktywów

NN Investment Partners zarządza aktywami klientów indywidualnych i instytucjonalnych na całym świecie

1100

pracowników w 16 krajach 

Jako partnerzy pracujmy dla naszych klientów z zaangażowaniem, dzięki któremu wspólnie osiągamy finansowe cele

Oferta dla klientów indywidualnych

Fundusze inwestycyjne

Nieustannie poszukujemy dla naszych Klientów nowych rozwiązań inwestycyjnych. Oferujemy 31 funduszy umożliwiających zarabianie na rynkach finansowych w Polsce i na całym świecie. Po rejestracji inwestowanie stanie się prostsze niż myślisz.

Zobacz

Indywidualne konta emerytalne

Zapomnij o zależnych od decyzji politycznych OFE i ZUS. Sam przejmij kontrolę nad własną przyszłością i zafunduj sobie prywatną emeryturę. IKE Plus to dokładnie przemyślane konto zgodnie z oczekiwaniami klientów, gdzie masz dostępne fundusze cyklu życia (NN Perspektywa SFIO) stworzone specjalnie z myślą o długoterminowym oszczędzaniu.

Zobacz

Oferta dla klientów instytucjonalnych i korporacji

Programy pracownicze

Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych firm specjalizujących się w Programach Pracowniczych. Posiadamy bardzo atrakcyjna ofertę, o czym świadczy dynamicznie rosnący portfel naszych zadowolonych klientów.

Zarządzanie portfelem

Oferta zarządzania portfelem polega na inwestowaniu w instrumenty finansowe na podstawie indywidualnie ustalonej z Klientem strategii. Usługa jest oferowana WYŁĄCZNIE klientom instytucjonalnym. Minimalny poziom aktywów wymagany do stworzenia strategii to 10 mln zł.

Fundusz własności pracowniczej

Fundusz Własności Pracowniczej PKP Specjalistyczny Fundusz Inwestycyjny Otwarty jest unikalnym na rynku funduszem, w którym po raz pierwszy w Polsce znalazła zastosowanie formuła funduszu inwestycyjnego jako sposób udziału pracowników w prywatyzacji firmy.