<iframe src="//www.googletagmanager.com/ns.html?id=GTM-TK4BMS" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden"> Historia NN Investment Partners TFI
NN TFI Investment Partners
Notowania
 

Zarządzamy środkami ponad 487 tysięcy Polaków o wartości ponad 26,5 mld złotych

Jesteśmy częścią NN Investment Partners

NN Investment Partners jest zarządzającym aktywami z siedzibą w Hadze w Holandii i zarządza około 293 mld EUR* (345 mld USD*) w aktywach dla instytucji i inwestorów indywidualnych na całym świecie. NN Investment Partners zatrudnia około 1 000 pracowników i posiada biura w 15 krajach, obsługując klientów w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Łacińskiej, Azji i na Bliskim Wschodzie.

NN Investment Partners jest częścią Goldman Sachs Asset Management.


* Dane na dzień 31 marca 2021 r.

W Polsce jesteśmy obecni od 1997 roku. Wcześniej działaliśmy pod nazwą ING Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. 21 lipca 2015 r. zmieniliśmy nazwę na NN Investment Partners Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Tworzymy fundusze oraz portfele inwestycyjne i zarządzamy nimi. Jesteśmy firmą nadzorowaną przez Komisję Nadzoru Finansowego.

15

krajów

Działamy w Europie, Ameryce, Azji oraz na Bliskim Wschodzie.

293 mld EUR

wartość naszych aktywów

NN Investment Partners zarządza aktywami klientów indywidualnych i instytucjonalnych na całym świecie

1000

pracowników

Jako partnerzy pracujmy dla naszych klientów z zaangażowaniem, dzięki któremu wspólnie osiągamy finansowe cele

Oferta dla klientów indywidualnych

Fundusze inwestycyjne

Nieustannie poszukujemy dla naszych Klientów nowych rozwiązań inwestycyjnych. Oferujemy 41 funduszy umożliwiających zarabianie na rynkach finansowych w Polsce i na całym świecie. Po rejestracji inwestowanie stanie się prostsze niż myślisz.

Zobacz

Indywidualne konta emerytalne

Zapomnij o zależnych od decyzji politycznych OFE i ZUS. Sam przejmij kontrolę nad własną przyszłością i zafunduj sobie prywatną emeryturę. IKE Plus to dokładnie przemyślane konto zgodnie z oczekiwaniami klientów, gdzie masz dostępne fundusze cyklu życia (NN Perspektywa SFIO) stworzone specjalnie z myślą o długoterminowym oszczędzaniu.

Zobacz

Oferta dla klientów instytucjonalnych i korporacji

Programy pracownicze

Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych firm specjalizujących się w Programach Pracowniczych. Posiadamy bardzo atrakcyjna ofertę, o czym świadczy dynamicznie rosnący portfel naszych zadowolonych klientów.

Zarządzanie portfelem

Oferta zarządzania portfelem polega na inwestowaniu w instrumenty finansowe na podstawie indywidualnie ustalonej z Klientem strategii. Usługa jest oferowana WYŁĄCZNIE klientom instytucjonalnym. Minimalny poziom aktywów wymagany do stworzenia strategii to 10 mln zł.