<iframe src="//www.googletagmanager.com/ns.html?id=GTM-TK4BMS" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden"> IKE Plus po raz siódmy najlepszym IKE na rynku
NN TFI Investment Partners
Notowania
 

Aktualności i Komunikaty

IKE Plus po raz siódmy najlepszym IKE na rynku

27 listopada 2020

IKE Plus po raz siódmy (na siedem edycji rankingu), a IKZE Plus po raz czwarty (na cztery rankingi) na podium z najwyższą notą według Analiz Online! Jeśli emerytura to tylko w NN Investment Partners TFI.

Dwa produkty emerytalne dostępne w internetowej ofercie NN Investment Partners TFI zostały kolejny rok z rzędu uznane za najlepsze na rynku przez niezależny ośrodek analityczny Analizy Online. Oceniano je w trzech kategoriach: efektywność zarządzania (relacja zysku do ryzyka), koszty (m.in. opłaty za zarządzanie, za konwersję oraz za uruchomienie IKE/IKZE) oraz szeroka oferta funduszy. Analizy Online oceniały również poziom wygody klientów w dostępie do produktów przez Internet.

Ogromnie cieszy mnie fakt, że nasze produkty emerytalne zostały po raz kolejny tak wysoko ocenione. Utwierdza mnie to w przekonaniu, że naszym Klientom oferujemy najlepsze i sprawdzone rozwiązania oraz zarządzamy ich pieniędzmi tak jak chcielibyśmy, żeby zarządzano naszymi. Jestem dumna z wysiłków i zaangażowania całej naszej firmy, ponieważ otrzymane nagrody potwierdzają, że to co robimy ma sens. Doceniają to również nasi Klienci powierzając nam swoje oszczędności pod zarządzanie.” – komentuje Małgorzata Barska, Prezes Zarządu.

Pełen ranking IKE dostępny jest pod tym linkiem.

Pełen ranking IKZE dostępny jest pod tym linkiem.