<iframe src="//www.googletagmanager.com/ns.html?id=GTM-TK4BMS" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden"> Do wszystkich naszych Klientów - działamy jak zawsze
NN TFI Investment Partners
Notowania
 
Wstecz

Do wszystkich naszych Klientów - działamy jak zawsze

W ostatnich dniach wszyscy stawiamy czoła skrajnej niepewności. Zarówno w codziennym życiu naszym i naszych bliskich, jak i na poziomie biznesowym.

Thumbnail
Małgorzata BarskaPrezes Zarządu NN Investment Partners TFI S.A.

Szanowni Państwo,

w ostatnich dniach wszyscy stawiamy czoła skrajnej niepewności. Zarówno w codziennym życiu naszym i naszych bliskich, jak i na poziomie biznesowym.

Rynki finansowe są papierkiem lakmusowym tego, co dopiero wydarzy się w gospodarce. Również tym razem jako pierwsze zareagowały na tę niecodzienną sytuację - jeszcze nigdy w historii bessa nie zaczęła się tak szybko. Skuteczna walka z epidemią wymaga zastosowania radykalnych środków, sprowadzających się w praktyce do ograniczenia funkcji społecznych i w konsekwencji – zamrożenia gospodarki.

W NN Investment Partners TFI jesteśmy przygotowani do funkcjonowania w tych niesprzyjających okolicznościach tak długo, jak to będzie konieczne.

Zabezpieczyliśmy stabilne funkcjonowanie kluczowych procesów. Co szczególnie istotne z Państwa punktu widzenia - realizujemy wszystkie zlecenia dotyczące jednostek uczestnictwa funduszy.

Wspólnie z naszymi partnerami biznesowymi przygotowaliśmy scenariusze działania na wypadek skrajnie niekorzystnego rozwoju wydarzeń tak, aby w każdej chwili mieli Państwo dostęp do swoich pieniędzy.

Przez lata testowaliśmy procedury zachowania ciągłości biznesu. Dziś widzimy, że nie były to tylko ćwiczenia, ale działania, które dobrze przygotowały nas na dzisiejszy kryzys.

Nasi zarządzający funduszami – podobnie jak zdecydowana większość pracowników NN Investment Partners TFI – pracują zdalnie, co nie stanowi dla nich przeszkody w sprawnym prowadzeniu portfeli. Mają zapewniony ciągły i wydajny dostęp do potrzebnych systemów i aplikacji.

Płynność inwestycji była, jest i będzie dla nas nadrzędnym kryterium przy zarządzaniu Państwa aktywami. Dziś, podobnie jak zawsze, koncentrujemy się na jej zapewnieniu. Staramy się to robić jak najlepiej mimo fali odpływów z funduszy inwestycyjnych, która dotknęła całą branżę TFI.

Staramy się również dawać Państwu najlepsze wsparcie komunikacyjne i być dla Państwa dostępni w każdym potrzebnym momencie.

Zostaliśmy poddani próbie jako ludzie, jako społeczeństwo, jako firmy i organizacje. Wierzę, że wyjdziemy z niej silniejsi – jeszcze lepiej dostosowani do błyskawicznie zachodzących zmian i gotowi na kolejne wyzwania. A także nowe możliwości, które przyniesie nam przyszłość.

Przede wszystkim życzę Państwu, Państwa rodzinom i wszystkim bliskim dużo zdrowia i w miarę możliwości spokojnego przejścia przez te trudne czasy.

Serdecznie pozdrawiam i do jak najszybszego zobaczenia!

Warto przeczytać

Sektor ochrony zdrowia nie kończy się na ludziach

Właściwie to, co najciekawsze inwestycyjnie zaczyna się dopiero… od zwierząt. Zdrowie zwierząt to od...

Thumbnail
Hendrik-Jan BoerHead of Sustainable Investments, Senior Portfolio Manager, Sustainable Equity

Rada Polityki Pieniężnej wstrząsnęła rynkiem

W czwartek 28 maja RPP niespodziewanie jeszcze bardziej obniżyła stopy procentowe - referencyjną do ...

Thumbnail
Wojciech GórnyDyrektor Zespołu Zarządzania Papierami Dłużnymi

Jak możemy Ci pomóc ?

Aby się zarejestrować, wybierz produkt inwestycyjny dla siebie.