Poznaj sposób na regularne oszczędzanie

NN Perspektywa to innowacyjne fundusze inwestycyjne, które optymalizują swoją strategię inwestycyjną w czasie. Sprawdź jak to działa!

Jak to działa?

W ramach każdej strategii NN Perspektywa środki inwestowane są w różnorodne fundusze NN. Początkowo portfel funduszy zawiera więcej funduszy akcji. Wraz z upływem czasu rośnie udział funduszy obligacji i funduszy gotówkowych. Pozwala to skoncentrować się najpierw na pomnażaniu kapitału, a w miarę zbliżania się do celu na zwiększeniu bezpieczeństwa inwestycji..

Wybierz przez ile lat chcesz oszczędzać i zobacz strukturę swojego portfela inwestycyjnego

Klasa aktywów
Lokalne fundusze akcji
Zagraniczne fundusze akcji
Lokalne fundusze obligacji
Zagraniczne fundusze obligacji
Fundusze gotówkowe
Wykres ma charakter jedynie poglądowy i przedstawia dane na dzień dzisiejszy. Przedstawiona dla poszczególnych okresów alokacja może się różnić od alokacji rzeczywistej i może zmienić się w czasie. Dokładne informacje na temat dopuszczalnej alokacji między poszczególne klasy aktywów dostepne są w prospekcie informacyjnym NN Perspektywa.

Dlaczego warto?

Edukacja dzieci, remont mieszkania, emerytura – to wszystko może stanowić dla Ciebie odległą perspektywę. Jednak czas biegnie szybko, a na ważne etapy życia warto być przygotowanym. Dlatego już dziś zacznij realizować swoje cele finansowe.

Stabilny sposób na pomnożenie kapitału

Pieniądze muszą być w obrocie, inaczej tracą na wartości. Aby zarobić, nie trzeba jednak samodzielnie angażować się w niebezpieczne przedsięwzięcia. Można skorzystać z usług doświadczonych ekspertów, którzy posiadają specjalistyczną wiedzę z zakresu pomnażania kapitału. Takie rozwiązanie zwiększa prawdopodobieństwo zarobku, jednocześnie zmniejszając ryzyko utraty środków.

Bardzo niska podatność na wahania giełdowe

Inwestując długoterminowo, nie musisz przejmować się dziennymi wahaniami na giełdach ani medialnymi sensacjami. W dłuższej perspektywie większość tych wydarzeń nie ma istotnego znaczenia dla bezpieczeństwa Twoich inwestycji. Kluczem do sukcesu jest konsekwencja w trzymaniu się obranego kursu.

Konsekwentne inwestowanie zgodnie z obranym planem

Wybierając NN Perspektywa nie musisz decydować, kiedy kupować akcje, a kiedy inwestować w obligacje. Wszystkim zajmujemy się my, trzymając się określonego wcześniej planu. Podział środków pomiędzy główne rodzaje funduszy ryzykownych i bezpiecznych jest szczegółowo określony dla każdego roku działania NN Perspektywa, aby zapewnić jak największą rentowność a zarazem bezpieczeństwo Twoich inwestycji

Dywersyfikacja oszczędności na każdym etapie inwestowania

NN Perspektywa działa w oparciu o mechanizm, który gwarantuje zarówno rentowność, jak i bezpieczeństwo Twoich inwestycji. Każdego roku środki dzielone są między główne rodzaje funduszy ryzykownych i bezpiecznych. Pozwala to na osiągnięcie maksymalnej korzyści przy możliwie najmniejszym ryzyku i wygenerowanie dla Ciebie jak największego zysku.

Niskie opłaty za zarządzanie

Opłaty za zarządzanie funduszem są znacznie niższe niż w przypadku samodzielnej inwestycji dokonywanej przez Klienta. Poszczególne subfundusze NN Perspektywa pobierają opłaty w wysokości maksymalnie 1,8 proc. w skali roku.

Zainwestowali

Wybierz perspektywę

W ramach funduszu NN Perspektywa możesz wybrać spośród 6 strategii, opartych o różne horyzonty oszczędzania. Data w nazwie funduszu to rok, w którym zamierzasz ZAKOŃCZYĆ oszczędzanie, a za zgromadzone pieniądze zrealizować wybrane cele.

Do kiedy chcesz oszczędzać?

Wybierz do kiedy chcesz oszczędzać i zobacz jaką Perspektywę przygotowaliśmy dla Ciebie!

Podejmij tylko jedną decyzję „Jak długo chcesz inwestować?” w NN Perspektywa. Całą resztą zajmie się NN Investment Partners TFI. Kiedy już zdecydujesz, w ramach której strategii NN Perspektywa chcesz rozpocząć inwestycję, skontaktuj się z Agentami NN Investment Partners TFI., którzy odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania!

 

Zainwestuj online

FAQ

NN Perspektywa to fundusz inwestycyjny, który ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa Twoich oszczędności i pomnożenie ich w dłuższej perspektywie czasowej.

Komponent typu: tabs - niekompletna lub nieprawidłowa konfiguracja.